Finance

Finanční úřady, banky, peníze, burzy a tak..

www.asterie.cz – závadný web

Od • Sep 24th, 2011 • Kategorie: Zprávy

Web asterie.cz je považován za závadný, níže zjistíte detaily

POZOR! Vůči této webové stránce bylo vydáno varování, neboť provozovatel stránek je podezřelý nebo byl pravomocně odsouzen za porušení zákona.

Pokud chcete využít služeb poskytovaných na těchto stránkách, doporučujeme se odborně poradit. Předejdete tak případným škodám na majetku nebo dobrém jménu (např. pokud jste obchodním partnerem těchto společností). Neznalost zákona neomlouvá!

Web www.asterie.cz
Provozovatel ASTERIE s.r.o.
IČ provozovatele 27879941
Ulice Limuzská 2110/8
PSČ, Město 100 00, Praha10
Důvod 1) Smlouvy jsou nevýhodné pro dlužníka
2) Smlouvy nezaručují a negarantují výsledky
3) Evidujeme případy “letadla”, kdy klient na oddlužení má zajišťovat další zákazníky pro takzvané oddlužení pro Asterii za příslib ponížení vlastního dluhu.
4) Stránka není řádně označena dle zákona o živnostenském podnikání.
5) Velké množství negativních referencí z řad klientů!
6) Účelově vytvořené velké množství web stránek na klíčová slova „Asterie a podvod“, jež mají za úkol již předem vysvětlovat, že Asterie podvodem není. Uživatel tak nenalezne nezávislé reference od skutečných klientů, které díky SEO jsou na vzdálených stránkách za těmito stránkami.

Doporučení: Pokud se rozhodnete spolupracovat s firmou ASTERIA, doporučujeme veškeré aktivity nejprve projednat s advokátem!

Veřejné hodnocení firmy, další reference http://www.centralniregistrdluzniku.cz/hodnoceni-firmy-ASTERIE-s-r-o-,1262996.htm

Informace pro poškozené
Patříte mezi poškozené? Díky tomuto ideálnímu projektu je státní správa průběžně informována o prohřešcích výše podezřelého webu. Můžete vyplnit formulář, který je automaticky odeslán státní správě.
Formulář ZDE.

is
Email autora | Všechny příspěvky od

Zanechat komentář