Finance

Finanční úřady, banky, peníze, burzy a tak..

PaySec

Od • Sep 25th, 2008 • Kategorie: Internetové účty

Konto PaySec je moderní systém pro bleskurychlé a bezpečné nakupování na internetu. Pomocí předplaceného konta (“elektronické peněženky”) můžete v reálném čase platit na online aukcích či za služby, obsah a zboží u obchodníků, kteří mají svůj systém napojený na PaySec. Online platby přes Konto PaySec můžete realizovat i mezi kamarády. Nevystavujete přitom své osobní údaje ani číslo kreditní karty žádnému nebezpečí a transakce proběhne online během okamžiku.

Jaké jsou výhody Konta PaySec?

Konto PaySec nabízí intuitivně jednoduché, rychlé a bezpečné placení za služby a zboží v prostředí internetu. S Kontem PaySec nemusíte mít internetovou platební kartu, nemusíte při malém nákupu čekat několik dní na proběhnutí převodu z účtu na účet – všechny platby v systému PaySec probíhají v reálném čase a nevystavují vaše osobní údaje riziku.

Kdo může mít Konto PaySec?

Služby PaySec může využívat kdokoliv. Konto PaySec si můžete založit rychle a jednoduše – stačí vyplnit jeden formulář.

Jak si mohu založit Konto PaySec?

Konto PaySec získáte velice jednoduše. V internetovém prohlížeči otevřete stránky www.paysec.cz . Zobrazí se domovská stránka PaySec. Na ní můžete získat informace o tom, kde PaySec platí, založit si své Konto PaySec a po zaregistrování k němu přistupovat.

Pokud si chcete založit Konto PaySec:

  1. Přečtěte si Obchodní podmínky PaySec.
  2. Klikněte na tlačítko Založte si Konto PaySec .
  3. Vyplňte všechny potřebné údaje ve formuláři.
  4. Opište znaky z obrázku v oddíle Ověření.
  5. Klikněte na tlačítko Pokračovat .

Zobrazí se stránka s přehledem zadaných údajů pro kontrolu. Všechny informace si pečlivě zkontrolujte. Pokud je některý údaj chybný, klikněte na tlačítko Zpět . Pokud je vše v pořádku, klikněte na tlačítko Pokračovat .

V dalším kroku vás systém požádá o vložení kontaktních údajů: emailu a telefonního čísla. Ty slouží k ověření majitele účtu, autorizaci zadaných transakcí a k resetování zapomenutého hesla.

Pak už stačí jen Konto PaySec nabít platební kartou nebo převodem z účtu například pomocí internetbankingu a počkat na aktivaci. V případě nabití kartou jde o pouhé minuty! Po aktivaci můžete své Konto PaySec okamžitě používat.

Zaregistrovat se můžete na stránce PaySec Registrace

is
Email autora | Všechny příspěvky od

Zanechat komentář