Finance

Finanční úřady, banky, peníze, burzy a tak..

Finanční úřad pro Prahu 2

Od • Sep 25th, 2008 • Kategorie: Finanční úřady

Číslo úřadu 002

Kontaktní spojení

Vinohradská 49
12000 Praha 2

Telefon
221 593 111

Fax
221 593 398

E-mail:
podatelna@pr2.pm.ds.mfcr.cz

Úřední hodiny

Pondělí
08:00 – 17:00

Středa
08:00 – 17:00

is
Email autora | Všechny příspěvky od

12 Responses »

 1. Vážení,
  prosím o sdělení za-li koeficient pro Prahu u nemovitostí zůstává i pro rok 2009 na čísle 5. Děkuji a přeji hezké svátky.

  M. Schwarz

 2. Dobrý den,

  nutně potřebuji potvrzení o bezdlužnosti. Můžete mi,prosím, napsat, kde nalezne formulář v elektornické podobě?

  Děkuji Martin Chára

 3. Dobrý den,
  žijeme s manželem od konce června 2009 (je doloženo soudním rozhodnutím) v oddělené domácnosti a já mám do péče svěřené obě naše nezletilé děti, avšak manžel mi přes moje urgence poslal doklad o svém odhlášení nároku na daňové zvýhodnění na děti až na konci října s tím, že za říjen už mi toto zvýhodnění uplatnil můj zaměstnavatel. Mohu žádat náhradu za předchozí 3 měsíce, kdy můj manžel neměl ze zákona právo na jeho čerpání? Rozhodnutí soudu s uvedením data od kdy manžel s dětmi nežije ve společné domácnosti i rozhodnutí odboru státní sociální podpory o nepřihlížení ke společně posuzované osobě mám.
  Děkuji. S pozdravem Daniela Lvová

 4. Vážení,
  považuji za správné Vás informovat o praktikách fa ABH reality 2007 s.r.o. se sídlem Jaromírova 484/37.Jedná se o fa,která zaměstnává mladé lidi, kteří telefonicky nabízejí zákazníkům T-mobile zvýhodněné produkdy fa T-Mobile.Strategie této fa je taková,že výplatní termín je k 23 v měsíci,zaměstnanec nastoupí a vykonává svou práci uzavírání smluv se zákazníky.Za každou uzavřenou smlouvu mají příslušnou odměnu v okamžiku kdy se blíží první výplatní termín což je po odpracování dvou měsíců, je s tímto pracovníkem ukončena spolupráce z nejrůznějších důvodů a poté je mu sděleno,že žádná se smluv nebyla uskutečněna a proto mu nebude vyplacena odměna.Jedná se o důmyslný podvod kdy se jedná v drtivé většině o studenty, kteří neví nebo se neumí účině bránit.Celou věc nehodlám nechat bez odezvy prosím poraďte kam se obrátit.
  Děkuji Beranová Dagmar

 5. Dobrý den,
  mám problém, mohu v daňovém přiznání OSVČ odečíst ze základu daně důchodové připojištění, které platím měsíčně ve výši 500,- Kč a v jaké výši, nebo musím toto připojištění vést jako osobní spotřebu. Musím ho vůbec vykazovat. Má to vliv na zisk? Děkuji Čiháková Marie

 6. Dobrý den,

  potřebuji potvrzení o bezdlužnosti na firmě které mám. Kde je mužu vzít kopí o podání potvrzení o přiznání k dani právnických osob za 2007, 2008 rok. Můžete mi,prosím, napsat, kde nalezne formulář v elektornické podobě.
  Děkuji Sablina Olga.

 7. Dobrý den

  Vážení, považuji zdělení které se oběvilo na stránkách tohoto úřadu, od pí. Beranové Dagmary za lživé.
  Pracuji v této firmě již tři měsíce a nejsem si vědom žádných podvodných akcí. Navíc každý zde podepisuje řádně připravenou smlouvu kde jsou uvedeny podmínky a svím podpisem tato smlouva nabívá platnosti.
  Paní Beranová by si měla uvědomit že zveřejněním svého článku se dopuští trestného činu (nařknutí, uražky,) a muže sní být vedeno soudní řízení. Pokud se už tak nestalo.

 8. Dobrý den,jsem zaměstnancem firmy už jeden rok,a nejsem si vědom něčeho takového.Pokud si vzpomínám,tak vaše dcera nedocházela včas a nebo vubec do práce.

 9. Ráda bych se přidala k tomuto komentáři. V první řadě tato firma nezaměstnává spíše vůbec studenty!! Za další výplata je ve firmě každého 25 dne v měsíci takže nikdo nečeká 2 měsíce. Zálaží na tom kdy přeci nastoupí!! Další věcí je to že konkrétně Dcera paní Beranové pracovala v této firmě chodila na 2 hodiny denně a pracovat se jí nechtělo nakonec si vzala na zálohách víc než si vidělala a její maminka to neunesla. Měla by jí raději zaměstnávat sama aby jí měla pod kontrolou. Zaměstnavatel jí musel dávat razítka kdy chodí domů jelikož se dcera měla tendenci courat po městě. V této společnosti pracuje více starších a spolehlivých lidí a né žádní studenti ti ať pracují v MC donaldu kde je nad nimi trvdá ruka a režim. A paní Beranová bude mít co dělat se žalobou kterou na ní podala společnost pro ničení dobrého jména společnosti!!!!!!!!! Na což byla již upozorňována. A hlavně paní Beranová není schopna ani jednat osobně nebo telefonicky jen ráda píše nesmysli asni nemá co na práci. Na takové lidi si dejte všichni pozor!!!!!!!!

 10. Dobrý den,

  potřebuji potvrzení Osvědčení o DIč. Můžete mi,prosím, napsat, kteří doklady mám přiložit?

  Děkuji

 11. Dobrý den, Dovolte mi také přidat pár poznatků ke společnosti ABH Reality 2007 s.r.o.
  1. Když už se tu někdo veřejně vyjadřuje měl by dodržovat pravidla českého pravopisu. Paní Tereza píše: vidělala, nesmysli a jiné ne-české výrazy a k slovosletu, ať si každý udělá svůj názor.
  2. Osobně znám člověka, který v této společnosti pracoval a musím dát za pravdu paní Beranové. Smlouvy s brigádníky tzv.”Smlouvy o zpostředkování” jsou z právního hlediska spíše kus papíru bez právního významu, ať už pro zaměstnance, tak pro zaměstnavatele. Navíc paní Bačová slibuje při výběrových řízeních zaměstnanecký poměr, který nikdy nikomu nebyl nabídnut.
  3. Společnost zprostředkovává pro spol. T-Mobile uzavírání smluv z jakých si databází, které jsou již 100x provolané a tudíž je velice těžké uzavřít kontrakt. Na víc podmínky na uzavření kontraktu pro zákaznáka od spol. T-Mobile jsou tak nevýhodné, že drtivá většina zákazníků tyto kontrakty stornuje, nebo je přestane platit, což vede ke stornu ze strany T-Mobile a tudíž nevyplácení provizí pro brigádníky.
  4. Také jsem slyšel o častých krádežích na vybavení callcentra, kterých se dopouštějí najmutí brigádníci. Dále jsou na programu dne i časté scény s vymáháním provizí od již propuštěných brigádníků. Což jistě dobré pověsti pro spol. ABH Reality 2007 s.r.o. také nepřidá

  Dovolil bych si tedy poznamenat, že na každém šprochu je pravdy trochu. Bohužel se takto v ČR stále podniká.

 12. Rád bych reagoval na komentář pí.Beranové potažmo pana Tichého, také jsem pracoval ve firmě ABH Reality a musím s pí Beranovou naprosto souhlasit.Nastoupil jsem s tím, že dostanu fixní plat + provize z každé uzavřené smlouvy.Po 2 měsících práce jsem nedostal ani korunu!!..I můj odchod byl značně podivný, když mi jedno ráno přišla sms od vedoucí s tím, že už do práce nemám chodit.Náhodou jen 2 dny před výplatním termínem a bez odůvodnění.Jelikož jsem neměl sepsanou řádnou smlouvu, nemohl jsem se nijak bránit.A že je to velmi nesolidní firma jsem zjistil, když přišla kontrola z úřadu práce.2 zaměstnankyně byly požádány vedením aby se schovaly, protože neměly řádný pracovní poměr a byli jsme nabádáni lhát pracovníkům úřadu ohledně pracovní doby a doby kterou ve firmě působíme!Pokud se sem na tuto stránku ještě dostane pí.Beranová, prosím o kontakt na Ego77@email.cz, také to nechci nechat jen tak!

Zanechat komentář