Finance

Finanční úřady, banky, peníze, burzy a tak..

Asterie s.r.o. podvod

Od • May 30th, 2011 • Kategorie: Zprávy

Asterie s.r.o. oddlužení, správci dluhů, spravcidluhu s.r.o.

Společnost Asterie s.r.o., která vám nabizí oddlužení a výrazně nižší splátky Vás svým jednáním  defacto poškozuje. Asterie, která zaspamovala celý internet svými obhajobami, kde striktně moderuje komentáře a vysvětluje své jednání způsobem, kde vystupuje jen jako prostředník mezi vámi a bankami (na tom by ještě nebylo nic zvláštního).. Ale..

Asterie s.r.o. Podvod

Společnost Asterie správci dluhů opravdu neslibují za vás zaplatit Vaše dluhy, ale na druhou stranu vám slibují vyjednání lepších podmínek a komunikaci z bankami. Což není pravda, podle vyjádření bank s nimi žádná banka nespolupracovala, nespolupracuje a pravděpodobně ani spolupracovat nikdy nebude a naopak důrazně varuje před spoluprací s firmami tohoto druhu. V podstatě banky se absolutně distancují od této firmy.

Takže ve finále vy posíláte vaši splátku Asterii, navýšenou o 10% a co jim pošlete oni přepošlou bance (bez těch 10%), bez smlouvy, bez domluvy, prostě jim jen přepošlou vaši částku obranou o poplatky.

Tento způsob nic neřeší a dlouhodobě jen váš problém prohloubí.

Jedná se tedy o podvod? Je firma Asterie s.r.o. podvod?

Ano! Při podpisu smlouvy vám podají nepravdivé informace o spolupráci s bankami, která neexistuje a to je podle vyjádření právníků žalovatelný podvod.

is
Email autora | Všechny příspěvky od

2 Responses »

  1. Dobry den, jaky je rozdil (resp. co maji spolecneho Asterie a PPF B1 B.V. spol. s r.o.? Díky za odpověď nejlépe na email.

  2. Dobrý den prosím vás co je firma PPF B1 B.V. zač? Je to dceřiná společnost někoho? Děkuji

Zanechat komentář